شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏ها کاربردی فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری  ايران آرسي كار و سایر خدمات ارائه شده توسط  ايران آرسي كار با مدیریت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ايران آرسي كار  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ايران آرسي كار  از سوی کاربر است.

.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ايران آرسي كار با مالکیت جناب آقای کیوان رسا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه  ینترنتی ايران آرسي كار  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ايران آرسي كار اقدام کند.

همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی ايران آرسي  کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا از کمپانی های معتبر رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود .
- فاکتور کالاهایی که توسط فروشگاه اینترنتی 
ايران آرسي كار در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
- 1روز فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در  فروشگاه اینترنتی
ايران آرسي كار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا است.
- منظور از 1 روز،  زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا
توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به اتمام موجودی کالا وجود دارد و فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا
مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات الكتريكي و سوختي

- اجناس فروخته شده توسط فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا به هيچ عنوان پس گرفته نمي شود لذا خواهشمند است در هنگام سفارش دقت لازم لحاظ شود .

 - در رابطه با خريد ماشين هاي سوختي كه احتياج به راه اندازي اوليه توسط كارشناسان فني فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا دارد ,  لازم به ذكر است كه اگر اين راه اندازي اوليه توسط خود مشتري انجام گيرد . كليه مسئوليت ها ازقبيل گارانتي موتور و آسيب هاي احتمالي ناشي از راه اندازي غيراصولي و ديگر موارد از فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا صلب مي شود .لذا هنگام خريد اينترنتي ماشين كنترلي سوختي و بعد از ثبت سفارش و تحويل ماشين اقدام به هماهنگي با كارشناسان فني براي راه اندازي و اصطلاحا آببندي ماشين نماييد و از ريختن سوخت داخل باك ماشين( قبل از راه اندازي اوليه توسط كارشناسان ايران آرسي )كار جدا و اكيدا خوداري نماييد.در غير اين صورت فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رساهيچ گونه مسئوليتي ندارد.

- دررابطه با ماشين ها و قطعات الكتريكي فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا هيچ گونه گارانتي ارايه نمي نمايد و توصيه مي نمايد براي تحويل و آموزش راه اندازي به يكي از نمايندگي هاي فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا مراجعه نماييد در صورت ارسال ماشين الكتريكي توسط فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا و ثبت درخواست مشتري در فاكتور خريد مبني بر باز كردن جعبه و چك كردن كالا مذبور اين كار  توسط كارشناسان فني ايران آرسي كار انجام مي شود و سپس ارسال مي گردد .

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ايران آرسي كار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسابرای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ايران آرسي كار را در پروفایل خود لغو کنند.

. 

اين شماره 30005913000000تنها شماره‌‌ اي است که فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال مي نمايد  . بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده ازنام و عنوان فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی توسط ايران آرسي كار آن را به شماره 88514959 گزارش دهيد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسابه اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ايران آرسي كار شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا  ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ايران آرسي كار جزئی از اموال ايران آرسي كار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ايران آرسي كار محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ايران آرسي كار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ايران آرسي كار محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رساکاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

با توجه به اين كه اساسا ماشين ها و بقيه محصولات ارايه شده در اين سايت داراي سرعت و شتاب بالايي مي باشند. بازه سني استفاده از هر يك از اين محصولات متفاوت است و توصيه مي شود قبل از خريد در رابطه با مناسب بودن محصول با سن مصرف كننده با كارشناسان ايران آرسي كار مشورت نماييد . همچنيين فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا مسئوليتي در قبال متناسب نبودن سن مصرف كننده و بقيه حوادث احتمالي به عهده ندارد. 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما است و از پسوند ها و پيشوندهاي ديگر براي ارسال ايميل استفاده نمي نمايم . www.iranrccar.comاست. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی 

وب سايت ها با نام هاي مشابه و پسوند هاي ديگر مورد تائيد و مسئوليت فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا نمي باشد.www.iranrccar.comو جز ادرس وب سايت  

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.ولي ارسال آن حداكثر تا 24 ساعت بعد و از ساعت 10- 18 مي باشد . كليه هزينه از جمله بسته بندي و ارسال كالا به عهده مشتري مي باشد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ؤ محفوظ است. ايران آرسي كار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ايران آرسي كار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و با توجه به اين كه مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد و اقدام به امضا رسيد , هنگام تحويل كالا نماييد.

- امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که ارسال مي شود وجود ندارد و سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا  همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از باربری های معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده باربری است...

ارتباطات و سایر مطالب

فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل ؤ نیستند و سایت ايران آرسي كار هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. ؤ كار این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های ؤ كار لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از ؤ اداره می‌کنند، بنابراین ؤ نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا ، خود برعهده خواهید داشت

محتوا

ايران آرسي كار نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز کمپانی های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ايران آرسي كار تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا  هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

.
© کلیه محتویات فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا
كار شامل قانون حق تکثیر شده و به فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رساتعلق دارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رسا هیچ گونه مسئولیتی ندارد..


فروشگاه اینترنتی ايران آرسي کار با مالکیت و مسئولیت جناب آقای کیوان رساخود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید