وزارت ورزش و جوانان , انجمن بازی ها و ورزش های الکترنیک و فدراسیون انجمن های ورزشی به همراهی مجموعه ایران آرسی کار برگزار می کند

مجموعه ایران آرسی کار اولین و بزرگترین مرکز تخصصی ماشین های رادیو کنترل سوختی و حرفه ای در ایران با بیش از یک دهه تجربه در امر فروش ,تامین قطعات و خدمات پس از فروش ماشین های رادیو کنترل سوختی وحرفه ای و برگزاری مسابقات در سطح کشوری و بین المللی مفتخر است این بار  در آستانه سی و هشتمین بهار انقلاب با همکاری وزارت ورزش و جوانان اقدام به برگزاری مسابقه ای هیجان انگیز نماید این مسابقه در تمام کلاس های آرسی به صورت مجزا و در پیست های مخصوص در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار می شود. 

توجه:
1-  محل برگزاري مسابقه در پيستهاي مجموعه ايران آرسي كار واقع در باشگاه تيراندازي مهام مي باشد.
2- مسابقه مقدماتي در روز جمعه مورخ 15/11/95 راس ساعت 12 و مسابقه فينال در روز جمعه مورخ 22/11/95 ساعت 15 برگزار  مي گردد. هر شركت كننده موظف است حداقل 1 ساعت قبل از شروع مسابقه اين رسيد را به همراه ماشين خود به ميز پذيرش تحويل دهد. لازم به توضيح است كه پذيرش شركت كنندگان حداكثر تا 30 دقيقه مانده به شروع مسابقه انجام مي گيرد و به هيچ وجه بعد از آن پذيرشي صورت نخواهد گرفت.
3- لازم است به اين نكته توجه نماييد كه مسابقه راس ساعت برگزار خواهد شد و اگر مشكل فني براي شركت كننده اي پيش بيايد، به هيچ وجه استارت مسابقه براي وي به تاخير نخواهد افتاد.
4- كلاس هاي برگزاري مسابقه به اين ترتيب خواهد بود:
- نيترو آفرود (تراك) 2WD , 4WD
- نيترو آفرود (باگي و تراگي) ‌2WD , 4WD 
- بنزيني آفرود 2WD , 4WD
- الكتريكي آفرود ( همه اسكيل ها شامل باگي و تراك)
- الكتريكي ONROAD (2WD , 4WD) تمامي اسكيل ها
- سوختي ONROAD (2WD , 4WD) نيترو و بنزيني
 
- لازم به ذكر است كه ابتدا مسابقات آفرود برگزار مي شود و پس از آن مسابقات آنرود برگزار خواهد شد.
- همچنين ممكن است بنابر تعداد شركت كنندگان و نوع ماشين ها تغييراتي در كلاس بندي مسابقات بوجود بيايد.
5- زمان تمرين براي مسابقه در پيست آنرود همه روزه به غير از شنبه ها از ساعت 11 صبح تا 19:30 عصر و از هم اكنون تا يك روز قبل از مسابقه مي باشد و زمان تمرين براي مسابقه آفرود از مورخ 1/11/95 همه روزه به غير از شنبه ها از ساعت 11 صبح تا 19:30 عصر تا يك روز مانده به مسابقه مي باشد.
6- در مرحله مقدماتي ماشين ها طبق قرعه كشي در گروه هاي 5 تايي با هم به رقابت مي پردازند. هر شركت كننده 3 بار در گروه خود به رقابت مي پردازد. در هر بار مسابقه، شركت كنندگان در كلاس آفرود بايد 4 بار و در كلاس آنرود 6 بار مسير پيست را طي كنند و  امتياز 5 تا 25 دريافت خواهند كرد. اگر شركت كننده اي موفق به اتمام 4 دور نشود، امتيازي نخواهد گرفت.
پس از 3 دور رقابت در هر گروه، جمع امتيازات هر شركت كننده نفرات اول تا پنجم هر گروه را مشخص مي كند. دو نفر اول هر گروه به مرحله نهايي راه پيدا مي كنند و در  هفته بعد با هم به رقابت مي پردازند.
7- در كلاس مقدماتي داوران تعداد دورها را ثبت مي كنند و در مرحله نهايي مسابقات توسط دستگاه Lap Counter  برگزار        ميشود.
8- نحوه رقابت در مرحله نهايي و جوايز نفرات برتر متعاقبا اعلام مي گردد.

با توجه به سوالات مطرح شده برای علاقمندان به شرکت در مسابقه دهه فجر به اطلاع می رساند مسابقات آفرود به صورت مجزا در پیست خاک مجموعه ایران آرسی کار واقع در باشگاه تیر اندازی ساصد و مسابقات آنرود در پیست آسفالت مجموعه برگزار می شود ،و کلاس های مختلف در هم ادغام نمی شوند ،و هر ماشین به طور مشخص در کلاس خود به رقابت می پردازد